Hydrotruck Radom jak Kim Kardashian

Przed sezonem typowałem, ze kibice drużyny z Zielonej Góry mogą nam przynieść sporo „zabawy”. I faktycznie, nie odpuszczają! Z jednej strony trochę się nie dziwię, są mocno rozpieszczeni sukcesami ostatnich lat. Z drugiej jednak, pewnych rzeczy naprawdę nie warto pisać – szczególnie na początku sezonu. A może po prostu to tak działa, że jak kibicujesz bardzo dobrej drużynie to nie oglądasz innych lub z góry zakładasz, że grają tam leszcze.

 

Przechodząc do meczu, nie wiem o co chodzi z tegorocznymi strojami Zastalu. Najpierw białe wyglądające jak przepocone, a teraz zieleń (chyba), która jest gdzieś pomiędzy tą na strojach Śląska a wyjazdowymi czarnymi strojami Startu. Ktoś chyba znowu mocno przekombinował z gradientem. It looks shitty. 

Generalnie to przez znaczną część spotkania ciężko było się zorientować o co chodzi. Raz w grze obu drużyn w ataku, dwa realizatorom transmisji. Mecz sobie, czas i wyniki sobie. Z rozrzewnieniem wspominam finały 1 ligi i ich świetną realizację. Wczorajsze spotkanie zdążyło być dziwne, złe, brzydkie i jednocześnie dobre tak, że zasługiwało na dogrywkę.

Hydrotruck Radom wszedł w ten sezon siejąc postrach jak Kim Kardashian na gali MET 2021. Mam przeczucie, że ta drużyna jest na dobrej drodze żeby dodać w przyszłym sezonie państwową spółkę do nazwy drużyny. Będzie dobrze komponować się z nową halą i polskim trenerem. 

PS W rywalizacji GM Zastalu – Kibice mamy remis.

Fot. Screenshot YouTube Met Gala 2021: Kim Kardashian Shows Up in Head-to-Toe Black Bodysuit

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.