Czego Ivan Almeida mógłby słuchać grając w Stali Ostrów Wielkopolski?

Wczorajsze Instastory Ivana Almeidy trenującego we Włocławku do piosenki „Dziwko, lepiej miej moje pieniądze” Rihanny zachęciło mnie do stworzenia playlisty. Jakich utworów pierwszy raper PLK mógłby słuchać w nowym klubie? Postarałem się stworzyć listę piosenek, których koszykarz mógłby słuchać po przejściu do drużyny Stal Ostrów Wielkopolski.

Zaczynamy mocnym wejściem, które ma przypomnieć niedowiarkom z graczem jakiego kalibru mamy do czynienia

Na liście musi się znaleźć również utwór wspominający minione miesiące spędzone poza składem drużyny z Włocławka. „Motto” od Drake’a to dobry motywator, który przypomina o własnej wartości.

I’m the fuckin’ man, y’all don’t get it, do ya? (…)
Like we sittin’ on the bench, nigga, we don’t really play

Nie zapominajmy jednak o uczuciach. Każdy widzi sukcesy i porażki. Nikt nie chce rozmawiać o ich kosztach. Ciężka jest głowa, która nosi koronę – rapuje Stormzy.

Zmieniamy klimat i śpiewamy razem: Don’t let the fuckers get you down. Rewanżowy mecz Stali z Anwilem już 8 stycznia w Hali Mistrzów.

2019 rok dał Polsce dwa legendarne duety, które zna większość Polaków. Jeden to Ivan Almeida i Igor Milicić zdobywający złoto dla Anwilu, a drugi to Sentino i Malik Montana. Chwilę później drogi wszystkich panów się rozeszły. Zarówno Ivan jak i Sentino zaczęli tułaczkę po świecie, a my zostaliśmy z nadzieją, że kiedyś znów połączą swoje siły. I chyba jesteśmy bardzo blisko tego momentu.

Włącz play i zamknij oczy (zaraz, bo nie przeczytasz co jest napisane dalej). Wyobraź sobie teraz właściciela Stali Ostrów Wielkopolski biegnącego z zapaloną racą przed autobusem. Obok Ivan i Igor. Wszyscy Panowie trzymają się za ręce świętując mistrzowski tytuł. Ja nie płaczę, ty płaczesz. „Rydwany Ognia” powinny przypominać o tym, o co cała trójka gra w tym sezonie.

BONUS TRACK

Zawiera w sobie wszystko co prawdziwy gracz powinien mieć w głowie.

Fot. Okładka albumu Stormzy – Heavy Is The Head.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.