Pzegląd 1 kolejki PLK

Pierwszą rundę firmuje nowy startup stworzony pod egidą PZKosz.

BasketFan skradł serca kibiców od 1 dnia. „Cieszę się, że PLK ma tak świetnie prowadzone profile w mediach społecznościowych, że mogła pokusić się o stworzenie własnego serwisu. Sukces Albicla pokazuje, że to świetny kierunek” – mówi mi Kacper, kibic Zastalu.

Aaron Cel chciał napisać XD XD XD, ale nie chciał przeginać. Proszę się nie czaić!

Strahinja Jovanović wziął na barki grę Śląska w PLK, żeby Łukasz Kolenda mógł ją ciągnąć w Eurocup.

Kamil Łączyński i Szymon Szewczyk szukają trzeciego ogniwa do rozgrywek Big Three, które latem pojawią się w Europie. Po tym jak we dwójkę rozprawili się z Polskim Cukrem Pszczółką Start Lublin otrzymali telefon zza oceanu i mają być przedstawicielami Polski w popularnych rozgrywkach.

Ekstaza – psych. stan zachwytu o charakterze majaczeniowym, często mający treść lub zabarwienie religijne; stan oderwania od rzeczywistości. Jak pokazał niedzielny mecz, może być spowodowany zmianami w diecie np. nagłym odstawieniem cukru.

Tomaszewski pofrunął tak, że Marcin Muras podniósł głos. MARCIN MURAS PODNIÓSŁ GŁOS.

Frazier znów zawiódł. „14 asyst? How about 1/4 z gry? W VTB nie będzie łatwo” – mówi mi kibic z Zielonej Góry.

Ali z licznymi ciosami. Podobno redakcja PolskiKosz.pl miała ten nagłówek gotowy od momentu kiedy Muhammad Ali pojawił się w jednym zdaniu z Legia Warszawa i nie mogła się doczekać, żeby go opublikować.

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że drugi rok z rzędu King Szczecin to ten dobry chłopak z bogatego domu, a PGE Spójnia Stargard to uliczny hustler, który skradnie nasze serca. Dobrze opłaceni i sprawdzeni (no może poza jednym centrem) zawodnicy VS nieco szalona banda gagatków, którym schodzisz z drogi na chodniku.

Fot. Twitter / Tekst: pełen żartu i ironii

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.